Pętelka sklep

pętelka sklepDzianina dresowa nazywana jest często także pętelką. Jest to niezwykle wdzięczny materiał, który każdy z nas może nabyć w pętelka sklep. Biorąc pod uwagę komfort jaki zapewnia nam pętelka sklep, nic dziwnego, że coraz większa rzesza projektantów decyduje się na wykorzystanie jej w swoich projektach. Dzianina to wyjątkowy materiał, dostępny w wielu wersjach, takich jak dzianina single jersey oraz dzianina dresowa. Wyróżniamy dwie wersje pętelka sklep, pierwsza to dresówka pętelka charakteryzująca się splotem w pętelki. Druga zaś nazywa się dresówką drapaną i jest zdecydowanie grubsza i bardziej nadaje się do ubrań zimowych. Pętelka sklep oferuje materiały łatwe do szycia i obróbki.

Co wyróżnia materiał dostępny w pętelka sklep?

Dzianina jest elastyczna i miękka co umożliwia nam szycie bez stosowania overlocka. Z tego powodu idealnie nadaje się dla osób początkujących. Dzianina dresowa jest materiałem wykonanym z jednej nitki ułożonej w specyficzny splot. Dresówka natomiast jest jednym z wielu rodzajów dzianiny. Najczęściej wykorzystujemy do jej produkcji nici bawełniane z dodatkiem elastanu bądź wiskozy. W ten sposób powstaje materiał, którego jedna strona jest wykończona drobnymi pętelkami, druga natomiast – jest gładka i przyjemna w dotyku.

Dzianina używana jest do szycia ubrań i dodatków, takich jak, czapki i szaliki, dlatego też jest materiałem uniwersalnym. Pętelka jest bardzo popularna dla dzieci. Mamy ochotniczo wykorzystują go do szycia śpioszków, sukienek i bluzeczek dla swoich pociech. Gwarantuje ona pełną swobodę ruchów jest więc idealna dla energicznych maluchów.

Zapraszamy do naszego katalogu produktów!