O NAS

WRÓBEL DZIANINY – polski producent dzianin – to rodzinna firma , która łączy w sobie pasję tworzenia , osobiste zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie w branży dziewiarskiej.
Jesteśmy sumienni, elastyczni, rozwojowi oraz otwarci na propozycje i potrzeby klienta. To wszystko podpieramy najnowocześniejszą technologią liderów rynku dziewiarskiego Mayer&Cie, Orizio, Santoni. Dysponujemy parkiem maszynowym o numerach uiglenia od 7 do 40 igieł na cal, co pozwala nam na wykonanie dzianin jedno i dwułożyskowych, gładkich, raportowo paskowanych oraz żakardowych w szerokiej gamie wzorów, kolorów i nadruków.
Do wytworzenia dzianin wykorzystujemy najwyższej jakości przędze: poliamid, mikro włókno poliestrowe, wiskozę, bawełnę, akryl, boucle, przędze fantazyjne i wiele innych z dodatkiem elastomeru lub lycra by DuPont.
Jakość to dewiza naszej firmy.
Aktualnie, w stałej ofercie naszej firmy posiadamy dzianiny:

dzianiny sportowe
(o wysokiej zawartości elastomeru do 20%)

dzianiny mikro włókno poliestrowe
w różnych grubościach do druku sublimacyjnego (z przeznaczeniem
na legginsy rush guard’y, odzież sportową)

dzianiny poliamidowe
na kostiumy kąpielowe, sport, fitness, taniec
wiskozę klasyczną
madonnę – wiskoza open end nie pillingująca się
wiskozę pasy
wiskozę pasy raportowe
sweterek wiskoza
sweterek wiskoza batik
sweterek wiskoza pasy
punto
sweterek akrylowy
boucle
żakardy akrylowe dwułożyskowe
żakardy wiskozowe dwułożyskowe

  • WSPÓŁPRACA

    Jeśli szukasz dzianiny zrobionej na miarę Twojej firmy - to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Z wielką przyjemnością zapraszamy do współpracy zakłady szwalnicze. Zrealizujemy projekty autorskie oraz dzianiny na wyłączność klienta w dowolnej kolorystyce i wzornictwie.