Jersey bawełniany

jersey bawełnianyJersey bawełniany jest odmianą dzianiny, którą wyrabia się z cienkich włókien bawełny. Sam materiał posiada wiele zalet i cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że jersey bawełniany jest wyjątkowo praktyczną odzieżą, którą możemy nosić na co dzień. Materiał jest elastyczny, lekki i przewiewny. Łatwo dopasowuje się do każdego rodzaju sylwetki i otula nasze ciało. Jersey bawełniany wykorzystuje się do produkcji T-shirtów, koszulek sportowych, sukienek, ubranek i piżamek dziecięcych oraz tekstyliów dla najmłodszych. Polecamy tą tkaninę z uwagi na jej funkcjonalność oraz wygodę jaką nam zapewnia.

Czy warto kupować jersey bawełniany?

jersey bawełnianyJersey bawełniany będzie idealnym wyborem zarówno dla osób profesjonalnie zajmujących się szyciem ubrań jak i dla amatorów pasjonatów. To wdzięczna i delikatna dzianina zapewniająca nam swobodę ruchów, przepuszcza powietrze. Oferujemy szeroki wybór jersey bawełniany w wielu kolorach, gramaturach. Można spośród nich wybrać odpowiedni motyw, dziecięcy, młodzieżowy itd. Jersey bawełniany będzie się idealnie nadawał na wyprawkę dl malucha. Jeśli chcesz uszyć modną koszulkę wybierz jersey z oryginalnym motywem. Oferowany przez nas materiał jest miękki i delikatny, ale jednocześnie nie prześwitujący. To idealna dzianina do uszycia lekkich sukienek, zwiewnych spódnic oraz t-shirtów dziecięcych.

Jersey bawełniany to bardzo popularna tkanina. Jest ona powszechnie wykorzystywana w przemyśle odzieżowym. Ten materiał ceni się przez fakt, że jest dość elastyczny i rozciągliwy. Jersey bawełniany jest mało podatny na zagniecenia i nie wymaga obróbki krawieckiej. Jersey bawełniany możemy użyć do produkcji, np. sukienek. Czyli elementu garderoby, które posiada niemalże każda kobieta. Jakie są zalety tego materiału?

  • elastyczność,
  • nie gniecie się,
  • trwałość,
  • wszechstronność,
  • jest przyjemny w dotyku.

Jersey bawełniany jest wspaniałym i bardzo wygodnym do noszenia materiałem, z którego możemy uszyć praktycznie wszystko. Największą zaletą jersey bawełniany jest to, że charakteryzuje się prostym, naturalnym składem, dzięki czemu jest przyjazny dla ciała i stanowi doskonałą bazę pod klasyczne T-shirty czy ubranka dla najmłodszych. Jersey bawełniany to jedna z najpopularniejszych dzianin o wszechstronnym zastosowaniu.

Jersey bawełniany to dzianina pojedyncza o splocie lewoprawym, której obie strony mają gładką powierzchnię. Jersey bawełniany jest delikatnie elastyczny w poprzek, czyli w kierunku rządków. Jest to dość cienki, lekki materiał o gramaturze, ale mimo tego nie prześwituje i świetnie się nosi. Największe zalety jersey bawełniany to przewiewność, higroskopijność, a także niezwykła miękkość. Odzież wykonana z jerseyu oddycha i doskonale przepuszcza powietrze, jednocześnie zapewniając nam ciepło i wchłaniania wilgoci.

Zachęcamy do zakupu jersey !