DZIANINY SPORTOWE

DZIANINY DO ZADAŃ SPECJALNYCH NA INDYWIDUALNE
ZAMÓWIENIE KLIENTA
Terminy realizacji już od 7 dni roboczych od zaakceptowania próby!

JERSEY MICROFIBRE NA STROJE KĄPIELOWE, ODZIEŻ SPORTOWĄ
Specjalistyczna dzianina wykonana z microfibry poliamidowej
z wysoką (do 20%) zawartością elastomerów. Doskonała jakość wykonana we włoskiej technologii, kolory na indywidualne zamówienie klienta odporne na uv, dzianina o wyjątkowych właściwościach adaptacyjnych i skutecznej regulacji termicznej.

KOLEKCJA DZIANIN MICRO SPORT
Dzianiny wykonane z oddychającego mikrowłókna poliestrowego, odprowadzającego wilgoć na zewnątrz. Wysoka zawartość elastomerów gwarantuje komfort i swobodę ruchów. Doskonałe do druku sublimacyjnego, dostępne w pełnym wyborze gramatur.
Tworzymy z pasją i zaangażowaniem
POZNAJ KOLEKCJĘ WYJĄTKOWYCH DZIANIN SPORTOWYCH

Najnowocześniejsze technologie są filarem naszej firmy. Zastosowanie
w produkcji wysokich podziałów (do 40 igieł na cal) pozwala nam tworzyć dzianiny wyjątkowo zwarte, elastyczne i gładkie: idealne do druku sublimacyjnego gwarantując doskonale krycie, jak również trwałość sitodruku. Dzianiny wykonane są z wysokogatunkowych przędz, najlepszych elastomerów (w tym lycry byDupoint) oraz coolmax według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Wykańczamy również dzianiny z jonami srebra.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO:

Dzianiny sportowe:
dresówka poliester z bawełnianą pentelką na spodzie, do druku sublimacyjnego w gramaturach 230gr oraz 280gr,
micro sport – dzianina z mikrowlókna poliestrowego z elaspanem o właściwościach oddychających w gramaturach 110gr,140gr,185gr, 230gr, 300gr,
jersey microfibre – microfibra poliamidowa z wysoką zawartością elaspanu lub lycry by DuPoint z przeznaczeniem na specjalistyczną odzież sportową, kostiumy kąpielowe, odzież do tańca
podszewka elastic do kostiumów kąpielowych
  • WSPÓŁPRACA

    Jeśli szukasz dzianiny zrobionej na miarę Twojej firmy - to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Z wielką przyjemnością zapraszamy do współpracy zakłady szwalnicze. Zrealizujemy projekty autorskie oraz dzianiny na wyłączność klienta w dowolnej kolorystyce i wzornictwie.